Nasi kandydaci w Głogowie

4 lis, 2010 r.

Nasi kandydaci w Głogowie

Głogowska Platforma Obywatelska wystartowała z kampanią wyborczą. Do tej pory prezentowała się jedynie kandydująca na stanowisko prezydenta miasta Ewa Drozd. Podczas wczorajszej konwencji przedstawiono także kandydatów na radnych.
Lokomotywami na listach wyborczych do rady miasta są:  Karol Szczepaniak, Sławomir Majewski, Bożena Czekańska-Smykalla i Jarosław Dudkowiak. Do powiatu z pierwszych miejsc startują Radosław Kosmalski, Piotr Maniara, Krzysztof Dąbrowa, Marek Groffik i Grzegorz Aryż. O miejsce w sejmiku województwa starać się będą Anna Brok i Zbigniew Rybka.

Priorytetami dla tej ekipy po ewentualnej wygranej mają być wybudowanie w Głogowie drugiego mostu, sprowadzenie inwestorów do strefy ekonomicznej i lepsze wykorzystywanie funduszy unijnych. - Głogów nie wykorzystuje swojej szansy. My wszyscy, którzy kandydujemy z list PO, idziemy do wyborów, by to zmienić. Chcemy ulepszyć życie wszystkim mieszkańcom – mówiła Ewa Drozd. Dodała, że jej atutem są także liczne kontakty w Sejmie, Urzędzie Wojewódzkim oraz Parlamencie Europejskim.
Gościem specjalnym konwencji był europoseł Piotr Borys. - Nasza kandydatka gwarantuj to, że w każdą sprawę zaangażuje się osobiście. To odróżnia ją od obecnego prezydenta, który niestety dynamiki nie ma. Ewa to jedyny kandydat z charyzmą, prawdziwa kobieta z „jajami”! Prezydentowi Zubowskiemu niestety brakuje… charyzmy –  dodał humorystycznie europoseł.

© Copyright by Piotr Borys - Biuro Poselskie / 2009-2017.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by: DWD Systems.